Zapraszamy na wyjątkowy wywiad z Beatą Pawlikowską, patronką naszego projektu „Czas na zmiany”. Podczas wywiadu opowie ona o tym jak ważne jest zaufanie do samej siebie, oraz jaki wpływ na nas mają negatywne przekonania.

Beata Pawlikowska jest inspiracją dla wielu kobiet. Pisze książki, prowadzi program w radiu, a przede wszystkim jest szczęśliwa i wolna. To wyjątkowa osoba, która zaraża swoim pozytywnym spojrzeniem na świat. To był dla nas wielki zaszczyt, móc gościć u Pani Beaty.

Już 12 października w teatrze Och!Teatr będziecie mieli okazję spotkać się z Beatą Pawlikowską osobiście podczas konferencji „Czas na zmiany”.

Znana pisarka, autorka programu „Blondynka w podróży” w Radiu Kolor, podróżniczka, autorka książek, Beata Pawlikowska, dzieląc się swoją dobrą energią, opowie o tym jak pozytywnie zmieniać swój świat, odnaleźć swoją życiową drogę i wejść na sam szczyt.

Spotkanie z Beatą Pawlikowską, będzie okazją by kupić jej książki wraz z autografem pisarki.

Jeśli jesteś w trakcie rozwodu/rozstania? Chcesz podjąć tę decyzję, ale boisz się zmian? A może masz to za sobą i nie wiesz co dalej? Chcesz zacząć swoje odmienione życie? Jeśli tak, to

konferencja „Czas na zmiany” jest właśnie dla Ciebie!

Tylko u nas uzyskasz informacje o mediacjach rodzinnych, przepisach prawa i roli kuratora w procesie rozwodowym. Dowiesz się jak pokonać bariery i osiągnąć cel! Zainspirujesz się do pozytywnych zmian oraz świadomego życia, w zgodzie ze sobą i swoim ciałem.

Aktor Krzysztof Janczar opowie o relacjach międzyludzkich i będzie gościem konferencji, którą poprowadzi jego syn, aktor Krzysztof Artur Janczar. Będzie to pierwsze w historii spotkanie ojca i syna na jednej scenie.

Ponadto autorka programu „Z gruszki i z pietruszki” w Radiu Kolor, dietetyk i autorka książek Katarzyna Błażejewska – Stuhr opowie, jak odnaleźć się w dietetycznych meandrach i jak podejmować właściwe decyzje żywieniowe nie tylko w stresujących chwilach.

Bądź z nami i wejdź w swój Czas na zmiany!

Bilety do nabycia w kasach teatru Och!Teatr, oraz na www.bilet24.pl

Więcej o konferencji i naszych ciekawych prelegentach przeczytasz na www.czasnasukces.eu

Obserwuj i polub naszą stronę
error

Dodaj komentarz