JUŻ NIEBAWEM RUSZA NASZ PROJEKT „CZAS NA ZMIANY”

Przechodzisz kryzys w związku? Rozważasz poważnie separację lub zakończenie związku? Jesteś w trakcie rozstania? A może jesteś po trudnym rozwodzie i nie wiesz co dalej? Jak uporządkować pozostałe sprawy? A może chcesz dokonać zmian w ustaleniach, jakie zapadły, a które są dla Ciebie na dzień dzisiejszy nieakceptowalne, np. w kwestii wysokości alimentów albo planu wychowawczego?

Jeśli tak, to nasz program jest dla Ciebie! Dostaniesz wsparcie, wiedzę i będziesz wolnym, szczęśliwym, pełnym wiary w siebie i swoje możliwości człowiekiem. Ruszysz dalej w swoją drogę z wiarą i odwagą, by zrealizować własne marzenia.

Właśnie teraz jest Twój „CZAS NA ZMIANY” .

Do udziału zapraszamy kobiety i mężczyzn, noszących się z zamiarem zmian w swoim życiu. Oferujemy szerokie wsparcie, w szczególności w zakresie pozasądowego urelgulowania spraw, które powiązane są z decyzją o rozstaniu, separacji, rozwodzie. Zapraszamy również tych, którzy chcą dokonać zmiany zapadłych już ustaleń w związku z rozwodem, w szczególności dotyczących wysokości alimentów lub planu wychowawczego.

W ramach programu nauczysz się, jak bez walki ze sobą, bez walki dzieckiem i w trosce o siebie, o emocje, zdrowie psychiczne i fizyczne swoje i dziecka, dzieci, rozwiązać swoje sprawy i zacząć nowe życie.

Pamiętaj, że dziecko/dzieci, zwłaszcza małoletnie, są szczególnym beneficjentem mediacji okołorozwodowej. Ochroń je przed popadnięciem w konflikt lojalnościowy wobec rodziców. Zaoszczędź dziecku/dzieciom negatywnych emocji, słów, obrazów, które zapadają w pamięci na całe życie.

Dowiesz się również, jakie „programy”, które zostały przekazane „w spadku” z dzieciństwa, nie pozwalają Ci dokonać zmian lub wyruszyć w nową drogę i cieszyć się pełnią życia. Pokażemy, jak rozwiązywać bieżące konflikty i opowiemy, jak swoje trudne życiowe problemy rozwiązali inni, co może być dla Ciebie inspiracją lub po prostu potwierdzeniem tego, że jeśli chcesz coś zmienić albo że źle Ci tu, gdzie jesteś – to możesz to zrobić. Trzeba tylko (i aż) uwierzyć, że możesz zamkąć drzwi przeszłości i wejść w swój CZAS NA ZMIANY.

WEŹ UDZIAŁ W NASZYCH KONFERENCJACH

Spotkasz się z Patronką naszego projektu, panią BEATĄ PAWLIKOWSKĄ, znaną podróżniczką, autorką wielu książek, kobietą, która żyje z pasją. Podczas konferencji pani Beata dzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Inspiruje do zmian.

Nasi prelegenci dają niezbędną wskazówki z zakresu prawa, psychologii oraz podpowiadają, jak zmieniając perspektywę, dotychczasowe schematy zachowań, żyć w zgodzie z sobą i swoim ciałem ciesząc się zdrowiem fizycznym i psychicznym.

OBSERWUJ NAS

Wkrótce rozpoczniemy nabór do naszego projektu.

ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz