JUŻ NIEBAWEM RUSZA NASZ PROJEKT „CZAS NA ZMIANY”

Rozważasz poważnie zakończenie związku? Jesteś w trakcie rozstania? A może jesteś po trudnym rozwodzie i nie wiesz co dalej? Jak uporządkować pozostałe sprawy? A może chcesz dokonać zmian w ustaleniach, jakie zapadły, a które są dla Ciebie na dzień dzisiejszy nieakceptowalne, np. w kwestii wysokości alimentów albo planu wychowawczego?

Jeśli tak, to nasz program jest dla Ciebie! Dostaniesz wsparcie, wiedzę i będziesz wolnym, szczęśliwym, pełnym wiary w siebie i swoje możliwości człowiekiem. Ruszysz dalej w swoją drogę z wiarą i odwagą, by zrealizować własne marzenia.

Właśnie teraz jest Twój „CZAS NA ZMIANY” .

Do udziału zapraszamy kobiety i mężczyzn, gotowych na pierwszy krok ku zmianie w życiu. Oferujemy szerokie wsparcie w zakresie rozstania, w szczególności w zakresie pozasądowego urelgulowania spraw, które powiązane są z decyzją o rozstaniu/rozwodzie. Zapraszamy również tych, którzy chcą dokonać zmiany zapadłych już ustaleń w związku z rozwodem, w szczególności dotyczących wysokości alimentów lub planu wychowawczego.

Podczas programu nauczysz się, jak bez walki ze sobą, bez walki dzieckiem jak jokerem i w trosce także o emocje, rozwój, zdrowie rozwiązać swoje sprawy.

Pamiętaj, że dziecko/dzieci, zwłaszcza małoletnie, są szczególnym beneficjentem mediacji okołorozwodowej. Ochroń je przed popadnięciem w konflikt lojalnościowy wobec rodziców.

Dowiesz się również, jakie „programy”, które ciągniesz z dzieciństwa, nie pozwalają Ci ruszyć do przodu, jak rozwiązywać bieżące konflikty i jak swoje trudne życiowe problemy rozwiązali inni. Mogą być dla Ciebie inspiracją lub po prostu potwierdzeniem tego, że jeśli chcesz coś zmienić albo że źle Ci tu, gdzie jesteś – to możesz to zrobić. Trzeba tylko (i aż) uwierzyć, że możesz zamkąć drzwi przeszłości i wejść w swój CZAS NA ZMIANY.

WEŹ UDZIAŁ W NASZYCH KONFERENCJACH

Spotkasz się z Patronką naszego projektu, Panią BEATĄ PAWLIKOWSKĄ, znaną podróżniczką, autorką wielu książek, kobietą, która żyje z pasją. Podczas konferencji Pani Beata podzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Zainspiruje do zmian.

Nasi prelegenci (o których wkrótce więcej na stronie), dadzą Ci niezbędną wiedzę prawną, psychologiczną oraz podpowiedzą, jak zmieniając perpsektywę, dotychczasowe schematy zachowań, żyć w zgodzie z sobą i swoim ciałem.

OBSERWUJ NAS

Już wkrótce rozpoczniemy nabór do naszego projektu oraz sprzedaż biletów na konferencje.

ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz