Zmiany zawsze niosą ze sobą coś nowego. Tylko od nas zależy czy wykorzystamy je, by rozpocząć nowy, lepszy etap w życiu. Taką zmianą jest rozwód. Bywa, że z powodu strachu przed batalią w sądzie, decyzja o rozwodzie nie jest łatwa, a osoby, które mają takie doświadczenia za sobą, bardzo często nie potrafią się odnaleźć w nowej sytuacji.

Jesteśmy po to by Was wspierać, więc serdecznie zapraszamy

Już 12 października, o godzinie 9.30 w teatrze Och – Teatr na konferencję

„CZAS NA ZMIANY”

PODCZAS KONFERENCJI

⇒ Przybliżymy Ci temat mediacji rodzinnych.

⇒ Dowiesz się czym są mediacje, na czym polegają i kim jest mediator w procesie mediacji. 

⇒ Zdarza się, że podczas procesu rozwodowego sąd wyznacza kuratora rodzinnego.

Dowiesz się jaka jest jego rola i na czym polega opieka kuratora nad interesem dzieci.

Posłuchasz, jak radzić sobie z trudnymi emocjami pojawiającymi się przy rozstaniu.

⇒ Poznasz świat widziany męskim okiem.

⇒ Dowiesz się dlaczego wpojone nam w dzieciństwie przekonania i wzorce, mają wpływ na nas i nasze decyzje.

⇒ Zgłębisz naturę ludzkiej psychiki i tego jak emocje sterują naszymi zachowaniami.

⇒ Zetkniesz się z naszymi prawdziwymi historiami. 

⇒Odnajdziesz inspirację do wprowadzania zmian we własne życie.

⇒ Odkryjesz jaki wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne mają złe nawyki żywieniowe.

BĘDĄ Z NAMI: 

 

⇒ BEATA PAWLIKOWSKA Pisarka, podróżniczka, autorka wielu książek motywacyjnych, podróżniczych, kulinarnych i językowych, w których pisze o swoich samotnych wyprawach przez świat, ale także o przemianie duchowej i zdrowym stylu życia. Książki ilustruje własnymi fotografiami i rysunkami. Opracowała własną metodę nauki języków obcych. Na co dzień prowadzi zdrowy, aktywny tryb życia, ćwiczy jogę, medytuje, piecze chleb i gotuje zgodnie z filozofią pięciu przemian.

Podczas panelu dyskusyjnego, opowie o tym jaki wpływ na jej światopogląd i skutek miały zmiany zachodzące w jej życiu. Poznacie mapę jej drogi do siebie wraz z niepowtarzalnymi doświadczeniami z podróży i nie tylko. Będzie to dla Was cudowna  okazja, by w promocyjnej cenie kupić książki autorstwa Beaty Pawlikowskiej, oraz otrzymać jej autograf. Autorka z chęcią odpowie też na Wasze pytania.

 

KRZYSZTOF JANCZAR – w wieku 15. lat stał się znany dzięki roli Pawła Jankowskiego w legendarnym serialu komediowym ”Wojna Domowa” Jerzego Gruzy.  Zdobywca Srebrnej Plakietki na festiwalu Gdańskim, za pierwszoplanową rolę męską w filmie Mieczysława Waśkowskiego ”Nie zaznasz spokoju”. Mając w kraju sukcesy, zaryzykował i chciał przeżyć amerykańską przygodę filmową. W Stanach Zjednoczonych zagrał w filmie ”Czerwony Świt”, ”Lot Świerkowej Gęsi”, w serialu ”Mike Hammer”, w dramacie ”Szewcy” Witkacego , w kostiumowym filmie ”Wiosenne Wody”, w amerykańskiej superprodukcji ”Polowanie na Czerwony Październik” oraz w  ”Ferdydurke”. 

Podczas konferencji podzieli się swoim   doświadczeniem i opowie o męskich emocjach w męsko – damskim   świecie, oraz o tym jak wraz z nurtem życia zmieniało się jego podejście do relacji międzyludzkich. 

 

KATARZYNA BŁAŻEJEWSKA – STUHR

Dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Merytoryczne zalecenia przekłada na praktyczne podpowiedzi i proste przepisy, by nikt nie pogubił się w dietetycznych meandrach. Z pasją dzieli się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami podczas warsztatów kulinarnych, wykładów, wywiadów czy w prasowych felietonach. Autorka i współautorka wielu książek o zdrowym odżywianiu dorosłych i dzieci oraz programu „Z gruszki i z pietruszki” w Radiu KOLOR. Prowadzi blog kachblazejewska.pl oraz instagramowy profil @kach_blazejewska_dietetyk.

Pani Katarzyna, wiedząc jak często nasze emocje odzwierciedlają się w tym co na talerzu, na naszej konferencji udzieli praktycznych podpowiedzi i poda proste zasady zdrowej diety, by nikt nie pogubił się w dietetycznych meandrach. Będzie to niesamowita okazja, by w promocyjnej cenie kupić książki autorstwa Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr i otrzymać jej autograf.

 

KONFERENCJĘ POPROWADZI:
KRZYSZTOF ARTUR JANCZAR, aktor i operator filmowy. Syn aktora, Krzysztofa Janczara. Będzie to pierwsze w historii spotkanie ojca z synem na jednej scenie.

 

Nie przegap okazji i bądź z nami już 12 października w Och – Teatr.

Od 9.30 do 16.00

Bilety do nabycia w kasach teatru, lub na stronie www.bilety24.pl

Patroni medialni

Obserwuj i polub naszą stronę
error

3 komentarze

  1. Pingback: WYJĄTKOWY WYWIAD Z BEATĄ PAWLIKOWSKĄ NA TEMAT ZMIAN, PRZEKONAŃ I RELACJI MIĘDZYLUDZKICH. | CZAS NA SUKCES

  2. Pingback: SPOTKANIE Z BEATĄ PAWLIKOWSKĄ | CZAS NA SUKCES

  3. Pingback: SEKS - ŚRODEK PRZYMUSU BEZPOŚREDNIEGO | CZAS NA SUKCES

Dodaj komentarz