Celina Szumska

Mediator stały w sądach okręgowych

 Specjalista w szczególności w zakresie mediacji w obszarze prawa rodzinnego i cywilnego, trener rozwoju osobistego i biznesu, coach.

Z doświadczenia – wieloletnia menedżer wysokiego szczebla w międzynarodowej korporacji, zarządzająca ogólnopolską siecią placówek, szkoleniowiec, negocjator i organizator sieci. Doświadczona przede wszystkim w zarządzaniu kosztami, sprzedaży, budowaniu i zarządzaniu projektami.

Jako mediator reprezentuje interesy tych, którzy w procesie nie mogą zabrać głosu i często są narzędziem w rękach stron – czyli po prostu dzieci! Z sukcesami pomaga rozwiązać nawet najdłuższe spory, jakimi są trudne i wieloletnie rozwody z jednoczesną walką o dzieci, podziały majątków i wszelkie wzajemne roszczenia. Uważa, że rozwiązanie sporu poza salą sądową jest po prostu patrzeniem w przyszłość, a nie w przeszłość jak odbywa się to podczas procesu.

Jako coach i trener pomaga odnaleźć drogę życia, wzmocnić poczucie własnej wartości i wybrać najlepsze życiowe rozwiązania oparte na potrzebach i miłości do siebie, a nie na oczekiwaniach otoczenia. Wspiera w budowaniu siebie na nowo, odnajdywaniu w sobie siły do zmian.